WEB AWARDS UA tel:+38 (068) 181-20-19 Email: awards@it-rating.in.ua

in cart

Корзина покупок
 
етапи проведення
Графік, дати і етапи проведення - національної інтернет-премії України «Конкурс сайтів WEB AWARDS UA»
1
02
Етап
20 лютого - 10 травня 2019
Народне голосування 1
1
04
Этап
20 травня - 28 травня 2019
Оголошення результатів 1
 

 

Конкурс WEB AWARDS UA це
 
 
200учасників
 
 
20номінацій
 
 
800студій
 
 
25експертів
 

 

Відгуки про WEB AWARDS UA
photobox

Максим Качан
CEO, Linecore
« Я приятно удивлен смелостью и настойчивостью организаторов конкурса. Быть первым - всегда сложно. Но организаторы взвалили на себя огромную миссию: кристаллизоват ь и упорядочить рынок веб-разработки Украины. За что им огромное спасибо! Да, первый конкурс прошел не без неприятных моментов, например накруток во время народного голосования. Но это все нюансы взрослеющего рынка. Взрослые конкурируют качеством продукта и сервиса. Дети конкурируют: кто громче крикнет. Но радостно отметить, что ...»
photobox

Игорь
Инкогнито
« Первый этап народного голосования никак не защищен от накруток. Без личного кабинета с подтверждением номера телефона не обойтись» ...»
photobox

Анна Гончар
Владелец интернет-магазина
« Участие в конкурсе помогло нам посмотреть на свой сайт глазами посетителя, усовершенствов ать его и исправить несколько ошибок. Но, в целом, конкурс разочаровал полностью. Приз зрительских симпатий достался сайту с оценкой в 4,5, разработчик - один из членов жюри. В то время, как наш сайт набрал 4,6. Обидно и печально. Вообще странно, что в конкурсе принимают участие продукты членов жюри, которые в результате и голосуют. Это несправедливо по отношению к другим конкурсантам.» ...»
photobox

Андрій Чорний
CEO, PLERDY
« Дякую організаторам! Так тримати, дійсно зробили цікавий рейтинг. Ми отримали певні результати, є над чим працювати та розвиватися. Успіху! Чекаємо нового рейтингу :)» ...»
photobox

Сергей Милиневский
CEO, СМСдизайн
« Любые конкурсные начинания это хорошо. Может это и не был самый объективный и шикарный конкурс работ в Рунете, но для старта получилось не плохо. Мы взяли два серебра с сайтами далеко не 17 года, что приятно :). Через год к конкурсу наверняка подтянутся именитые коллеги по центру и станет веселей. Удачи» ...»
Актуальні новини
Вважаєш себе «майстром Йода» в програмінгу? Доведи це! WEB AWARDS UA запрошує взяти участь у ...
Хочемо нагадати, що сьогодні на сайті WEB AWARDS UA проходить народне голосування за звання кращи ...

Конкурс сайтів «WEB AWARDS UA»

Потенціал Всесвітньої мережі безмежний, і кожному з нас надані колосальні можливості для швидкого і зручного пошуку потрібної інформації і відповідей на питання, бізнес і отримання прибутку, пропаганди і ефективної реклами, навчання та саморозвитку, дозвілля та подорожей. Для цього в мережі існують всілякі інтернет проекти, і кожен день створюються нові сайти, які вирішують ці питання.

З метою задати загальними зусиллями потрібний вектор розвитку можливостей інтернет-ресурсів на території України, зробити Всесвітню мережу якомога комфортнішою, цікавою, корисною для сучасного користувача, в 2017 році була організована щорічна Національна інтернет премія «WEB AWARDS UA». Це конкурс сайтів і мобільних додатків, що використовуються на українському інтернет-просторі, що сприяє підвищенню якості нині діючих або тільки створених веб-ресурсів, розробці та впровадженню нових цікавих ідей і рішень, досягнення розробниками більш високого рівня професіоналізму.

За глобальним інтернету майбутнє. Сьогодні це незамінний інструмент для комунікацій, пошуку необхідної інформації, дозвілля і розваг, обміну даними. Це колосальна майданчик для розвитку бізнесу, ЗМІ та інших сфер із застосуванням інтернет-технологій, і мільйонами українців вже є чим пишатися.

Кращі інтернет проекти України

Інтернет премія «WEB AWARDS UA» передбачає об'єктивні, чесні і прозорі конкурси для сайтів різної тематичної спрямованості та специфіки роботи. Адже від того, наскільки вони комфортні для сприйняття і використання, а також корисні, залежить дуже багато чого.

Окрема увага приділяється організаторами мобільному трафіку, обсяги якого ростуть з кожним днем ​​завдяки активному використанню планшетних комп'ютерів і смартфонів з виходом у всесвітню мережу. Україна потребує нових ефективних, зручних, корисних і безпечних мобільних додатків та сервісів, які в кінцевому рахунку принесуть користь всім - кінцевому споживачу, розробникам, власникам.

Роботи приймаються для участі в конкурсі у різних номінаціях, що охоплює всі сфери життя і діяльності сучасних українців різних вікових груп, роду занять та цілей.

Інтернет премія організована найбільшим сервісом IT-Rating з пошуку і підбору компаній, діяльність яких пов'язана зі сферою IT. Однак це не означає, що всі лаври дістаються тільки розробникам. Не менш цінним є підхід до ведення бізнесу, погляд на роль інтернет-ресурсу в комфорті користувача і успіху бізнесу.

Щоб додати проект і брати участь в конкурсі, вам потрібно зареєструватися на сайті

Реєстрація