WEB AWARDS UA tel:+38 (068) 181-20-19 Email: awards@it-rating.in.ua

in cart

Корзина покупок
 
етапи проведення
Графік, дати і етапи проведення - національної інтернет-премії України «Конкурс сайтів WEB AWARDS UA»
1
02
Етап
20 лютого - 10 травня 2019
Народне голосування 1
1
04
Этап
20 травня - 28 травня 2019
Оголошення результатів 1
 

 

Конкурс WEB AWARDS UA це
 
 
200учасників
 
 
20номінацій
 
 
800студій
 
 
25експертів
 

 

Відгуки про WEB AWARDS UA
photobox

Татьяна Аборонок
CEO, SEOWAVE
« Cпасибо нашим партнерам IT Рейтинг за прекрасную возможность участия в WEB AWARDS UA. Конкурс довольно креативный, студии предоставили очень много интересных работ, некоторые даже повергли в шок. Мы, группа компаний SEOWAVE рады быть частью целого, целого крутого конкурса WEB AWARDS UA. Желаем вам дальнейших успехов и процветания, а мы все вместе будем вам в этом помогать. Вы лучшие!» ...»
photobox

Александр Нечипоренко
CEO, webPC
« Не важно кто ты, важно - что ты можешь делать и какую пользу можешь приносить современному миру с помощью технологий. Как раз выполненные успешные проекты - это и есть хорошая оценка деятельности любой компании. П родолжать участвовать в конкурсах нужно и будем. Стремление стать лучше - это хороший принцип роста и развития. Желаю найти и внедрить в конкурсы формулы проверки, оценки, тестирования вебпроектов не по субъективным показателям жюри, а по технологическим объективным показателям ...»

Евгений Компанец
CEO, FRESH creative web agency
« Наконецто есть украинский рейтинг-конкурс!

Рад, что наконец-то появился хороший конкурс для укр разработчиков сайтов. Много работ было интересных, несколько потрясающих работ увидел, много постредственны х.... но одно радует - укр рынок разработки растет, развивается. Появился ряд студий, о которых за свои 5 лет работы в вебе я ни разу не слышал, но они приятно удивили своим качеством. Студиям удачи и творческого вдохновения!» ...»

photobox

Максим Кириленко
Руководитель отдела
« Огромное спасибо за конкурс! Всем организаторам проекта и членам жюри желаю всего самого доброго: здоровья, процветания, творческого вдохновения, успехов в вашей работе и удачи во всём!» ...»
photobox

Сергей Милиневский
CEO, СМСдизайн
« Любые конкурсные начинания это хорошо. Может это и не был самый объективный и шикарный конкурс работ в Рунете, но для старта получилось не плохо. Мы взяли два серебра с сайтами далеко не 17 года, что приятно :). Через год к конкурсу наверняка подтянутся именитые коллеги по центру и станет веселей. Удачи» ...»
Актуальні новини

Конкурс сайтів «WEB AWARDS UA»

Потенціал Всесвітньої мережі безмежний, і кожному з нас надані колосальні можливості для швидкого і зручного пошуку потрібної інформації і відповідей на питання, бізнес і отримання прибутку, пропаганди і ефективної реклами, навчання та саморозвитку, дозвілля та подорожей. Для цього в мережі існують всілякі інтернет проекти, і кожен день створюються нові сайти, які вирішують ці питання.

З метою задати загальними зусиллями потрібний вектор розвитку можливостей інтернет-ресурсів на території України, зробити Всесвітню мережу якомога комфортнішою, цікавою, корисною для сучасного користувача, в 2017 році була організована щорічна Національна інтернет премія «WEB AWARDS UA». Це конкурс сайтів і мобільних додатків, що використовуються на українському інтернет-просторі, що сприяє підвищенню якості нині діючих або тільки створених веб-ресурсів, розробці та впровадженню нових цікавих ідей і рішень, досягнення розробниками більш високого рівня професіоналізму.

За глобальним інтернету майбутнє. Сьогодні це незамінний інструмент для комунікацій, пошуку необхідної інформації, дозвілля і розваг, обміну даними. Це колосальна майданчик для розвитку бізнесу, ЗМІ та інших сфер із застосуванням інтернет-технологій, і мільйонами українців вже є чим пишатися.

Кращі інтернет проекти України

Інтернет премія «WEB AWARDS UA» передбачає об'єктивні, чесні і прозорі конкурси для сайтів різної тематичної спрямованості та специфіки роботи. Адже від того, наскільки вони комфортні для сприйняття і використання, а також корисні, залежить дуже багато чого.

Окрема увага приділяється організаторами мобільному трафіку, обсяги якого ростуть з кожним днем ​​завдяки активному використанню планшетних комп'ютерів і смартфонів з виходом у всесвітню мережу. Україна потребує нових ефективних, зручних, корисних і безпечних мобільних додатків та сервісів, які в кінцевому рахунку принесуть користь всім - кінцевому споживачу, розробникам, власникам.

Роботи приймаються для участі в конкурсі у різних номінаціях, що охоплює всі сфери життя і діяльності сучасних українців різних вікових груп, роду занять та цілей.

Інтернет премія організована найбільшим сервісом IT-Rating з пошуку і підбору компаній, діяльність яких пов'язана зі сферою IT. Однак це не означає, що всі лаври дістаються тільки розробникам. Не менш цінним є підхід до ведення бізнесу, погляд на роль інтернет-ресурсу в комфорті користувача і успіху бізнесу.

Щоб додати проект і брати участь в конкурсі, вам потрібно зареєструватися на сайті

Реєстрація