УКРАЇНА МАЄ не лише талант, але й кращі web сайти!

Кращі сайти 2017

Українська IT-сфера стрімко розвивається. Доказом тому виступає те, що українські розробники створюють кращі сайти різноманітної тематики, що спроможні конкурувати з найбільш популярними закордонними ресурсами високого рівня.

Національна інтернет-премія WEB Awards UA має за мету відкрити талант и колосальний потенціал нашої країни у сфері інтернет-технологій. Для цього до участі у Всеукраїнському конкурсі запрошуються нові та вже діючі сайти, мобільні додатки та сервіси, що розроблені нашими талановитими людьми для людей, та сприяють ефективному розвитку бізнесу та комунікацій в Україні та на міжнародному рівні.

Годі лишатись осторонь. Нам є чим пишатися. enlightened Досягнення українських розробників (дизайнерів, веб-студій, програмістів, копірайтерів, контент-менеджерів, керівників проектів, стартаперів и та ін.), а також власників ресурсів заслуговують на увагу та визнання.

В рамках конкурсу буде створено рейтинг сайтів та додатків за різними номінаціями. Це дозволить об’єктивно та різнопланово оцінити кожен ресурс, кожну роботу, бо вона є індивідуальною, та разом визначити тенденції та напрямки подальшого розвитку та вдосконалення IT-сфери в Україні.

yes Ще не пізно подати заявку та взяти участь. На кожну роботу чекає голосування незалежного журі з користувачів та експертів. Підведено буде підсумки в травні з відзначенням та нагородженням переможців.

Спасибо за заявку!

Наши менеджер проверит Вашу работу и зачислит в конкурс.

Заявка не отправлена!

Проверьте правильность заполнения.
Конкурс сайтов WEB AWARDS UA 2017 - завершен!
Информация о проекте
Введите URL Вашего проекта
Введите URL Вашего иизображения.
Размер миниатюры должен составлять 400x280 px
Введите название Вашего проекта
Выберете номинацию
Введите имя разработчикка
Личная информация
Некорректное имя.
Некорректная почта.
Некорректный телефон.
Добавьте описание Вашего проекта
(Описание должно содержать не менее 30 символов)
Web awards